+90 332 325 25 50

SERVİS PRATİK

SERVİS PRATİK

Servis Pratik; Isıtma ve soğutma teknolojileri sektöründe 25 yılı aşkın süredir hizmet veren kurumsal, garantili, sertifikalı, deneyimli ve dinamik uzman kadrosuyla tüm kombi markalarına servis vermektedir. Sektörde gece-gündüz demeden hafta sonu ve resmî tatil günleri de dahil olmak üzere haftanın 7 günü müşterilerimize %100 Müşteri Memnuniyeti sloganını ilke edinerek beyaz eşya - kombi ve klima servisinde arıza, bakım, onarım, petek temizleme vs tüm kombi hizmetleri başta olmak üzere birçok kombi servisi sektöründe firmamız TSE belgeli olup ve TSE standartlarında hizmet vermektedir.

Servis Pratik olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz taleplerinizle birebir ilgilenmektedir. 7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün profesyonel hizmet alabileceğiniz uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Servis Pratik; Hizmeti için 0532 135 00 35 numaralı telefon ile Servis Pratik Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz. Arçelik Teknik Servis Hizmetleri Arçelik Servisi Kurumsal Bir Firmadır.

Servis Pratik; Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Pratik Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecekte de müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?
-Hızlı ve Profesyonel Hizmet
-Tüm Markalarda Yetki Belgesine Sahip Tek Servis
-Tüm Marka ve Modellere Servis İmkânı Sağlayan Tek Servis
-Sertifikalı ve Tecrübeli Uzman Kadro
-Tüm Yedek Parça ve İşçiliği Garantiye Alan Tek Servis
-7/24 Teknik Destek ve Servis İmkânı Sağlayan Hızlı Servis
-Tüm Sistemdeki Arızaları Yerinde Çözen Tek Servis
-Kaliteli, Şeffaf, Dürüst ve Güler Yüzlü Bir Servis Hizmeti
-Klima Tamiri, Bakım ve Onarım ‘da %30'a Varan İndirimler
-Cumartesi ve Pazar Günleri de Hizmet Veren Tek Servis

SERVİS PRATİK

Sign In

<