+90 332 325 25 50

KONYA ALTUS BEYAZ EŞYA SERVİSİ


KONYA ALTUS BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA ALTUS BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA ALTUS BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Konya Altus Servisi olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz taleplerinizle birebir ilgilenmektedir. 7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün profesyonel hizmet alabileceğiniz uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Konya Altus Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Altus Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Altus Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz. Konya Altus Teknik Servis Hizmetleri Konya Altus Servisi Kurumsal Bir Firmadır.

Konya Altus Servisi Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Konya Altus Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecekte de müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.

NEDEN KONYA ALTUS SERVİS TERCİH ETMELİYİZ ?
Günlük yaşamımızın her alanında Konya Altus Beyaz eşyaları kullanmaktayız. Konya Altus Çamaşır Makinesi, Konya Altus Bulaşık Makinesi, Konya Altus Buzdolabı, Konya Altus Fırın, Konya Altus Klima, Konya Altus Kombi Konya Altus Ankastre Seti gibi beyaz eşyalarında, elektronik cihaz olması sebebiyle bir zaman sonra arızalar yaşayabilirsiniz yaşadığınız problemlerde en doğru Konya Altus Servisi bulmanız yararınıza olacaktır.

Konya Altus Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti konusunda işimizi dürüstlükle yapıyoruz. Konya Altus Beyaz Eşya Servisi alanında en başarılı firmalardan birisiyiz. Yaşadığınız arıza problemlerini kesinlikle sorun yaşamadan en kısa sürede tamir ediyoruz.

Arıza onarımları ve orijinal parça değişimlerinin yanı sıra Servis ve bakım hizmeti, garantili, güvenilir, Günün her saatinde servis imkanı sunmaktayız.

KONYA ALTUS HIZLI ve KALİTELİ SERVİS DESTEĞİ
Konya Altus Servisi'mize Başvuran Konya Altus Kullanıcılarımıza Konya Altus ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 14 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli Konya Altus ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir.

KONYA ALTUS SERVİSİ & YENİLİKÇİLİK
Konya Altus Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

GÜVENİRLİLİK & KONYA ALTUS SERVİSİ
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak Konya Altus Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.

KONYA ALTUS SERVİS HİZMETLERİ
Evinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kombi gibi ürünler bozulduğunda tek yapmanız gereken bizi arayarak müşteri hizmetleri personellerimize arıza kaydı bırakmak. Oluşturduğunuz arıza kaydı sahada bulunan teknik ekibimize yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaştırılmaktadır. Teknisyenlerimiz sizi gün için arayarak sizin müsaitlik durumunuza göre randevu saatini belirler. Teknik ekibimiz tarafından randevu saatinizden 1 saat önce tekrar hatırlatma yapılır. Evinize gelen teknik ekibimiz hijyene son derece önem vermekte olup son derece temiz ve titiz çalışmaktadır. Ürününüzde ki sorun aynı gün içerisinde giderildikten sonra takılan yedek parçalara 1 YIL SERVİS GARANTİSİ verilere hizmetiniz sonlandırılır.

Konya Altus Servisi olarak çalışan aileler için hafta sonu nöbetçi servis ekibimiz bulunmaktadır.

KONYA ALTUS BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİMİZ

 • Konya Altus Beyaz Eşya Servisi
 • Konya Altus Buzdolabı Servisi
 • Konya Altus Çamaşır Makinesi Servisi
 • Konya Altus Bulaşık Makinesi Servisi
 • Konya Altus Kurutma Makinesi Servisi
 • Konya Altus Ocak & Fırın Servisi
 • Konya Altus Ankastre Servisi
 • Konya Altus Klima Servisi
 • Konya Altus Klima Montaj Servisi
 • Konya Altus Klima De-Montaj Servisi
 • Konya Altus Klima Bakım Servisi
 • Konya Altus Klima Arıza Onarım Servisi
 • Konya Altus Kombi Servisi
 • Konya Altus Kombi Arıza Servisi
 • Konya Altus Kombi Bakım Servisi
 • Konya Altus Kombi Petek Servisi
 • Konya Altus Buzdolabı Servisi

 

Konya Altus Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Altus Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Altus Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz.

 


Sign In

<