+90 332 325 25 50

KONYA BOSCH BEYAZ EŞYA SERVİSİ


KONYA BOSCH BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA BOSCH BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA BOSCH BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Konya Bosch Servisi olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz taleplerinizle birebir ilgilenmektedir. 7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün profesyonel hizmet alabileceğiniz uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Konya Bosch Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Bosch Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Bosch Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz. Konya Bosch Teknik Servis Hizmetleri Konya Bosch Servisi Kurumsal Bir Firmadır.

Konya Bosch Servisi Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Konya Bosch Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecekte de müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.

NEDEN KONYA BOSCH SERVİS TERCİH ETMELİYİZ ?
Günlük yaşamımızın her alanında Konya Bosch Beyaz eşyaları kullanmaktayız. Konya Bosch Çamaşır Makinesi, Konya Bosch Bulaşık Makinesi, Konya Bosch Buzdolabı, Konya Bosch Fırın, Konya Bosch Klima, Konya Bosch Kombi Konya Bosch Ankastre Seti gibi beyaz eşyalarında, elektronik cihaz olması sebebiyle bir zaman sonra arızalar yaşayabilirsiniz yaşadığınız problemlerde en doğru Konya Bosch Servisi bulmanız yararınıza olacaktır.

Konya Bosch Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti konusunda işimizi dürüstlükle yapıyoruz. Konya Bosch Beyaz Eşya Servisi alanında en başarılı firmalardan birisiyiz. Yaşadığınız arıza problemlerini kesinlikle sorun yaşamadan en kısa sürede tamir ediyoruz.

Arıza onarımları ve orijinal parça değişimlerinin yanı sıra Servis ve bakım hizmeti, garantili, güvenilir, Günün her saatinde servis imkanı sunmaktayız.

KONYA BOSCH HIZLI ve KALİTELİ SERVİS DESTEĞİ
Konya Bosch Servisi'mize Başvuran Konya Bosch Kullanıcılarımıza Konya Bosch ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 14 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli Konya Bosch ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir.

KONYA BOSCH SERVİSİ & YENİLİKÇİLİK
Konya Bosch Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

GÜVENİRLİLİK & KONYA BOSCH SERVİSİ
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak Konya Bosch Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.

KONYA BOSCH SERVİS HİZMETLERİ
Evinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kombi gibi ürünler bozulduğunda tek yapmanız gereken bizi arayarak müşteri hizmetleri personellerimize arıza kaydı bırakmak. Oluşturduğunuz arıza kaydı sahada bulunan teknik ekibimize yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaştırılmaktadır. Teknisyenlerimiz sizi gün için arayarak sizin müsaitlik durumunuza göre randevu saatini belirler. Teknik ekibimiz tarafından randevu saatinizden 1 saat önce tekrar hatırlatma yapılır. Evinize gelen teknik ekibimiz hijyene son derece önem vermekte olup son derece temiz ve titiz çalışmaktadır. Ürününüzde ki sorun aynı gün içerisinde giderildikten sonra takılan yedek parçalara 1 YIL SERVİS GARANTİSİ verilere hizmetiniz sonlandırılır.

Konya Bosch Servisi olarak çalışan aileler için hafta sonu nöbetçi servis ekibimiz bulunmaktadır.

KONYA BOSCH BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİMİZ

 • Konya Bosch Beyaz Eşya Servisi
 • Konya Bosch Buzdolabı Servisi
 • Konya Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
 • Konya Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
 • Konya Bosch Kurutma Makinesi Servisi
 • Konya Bosch Ocak & Fırın Servisi
 • Konya Bosch Ankastre Servisi
 • Konya Bosch Klima Servisi
 • Konya Bosch Klima Montaj Servisi
 • Konya Bosch Klima De-Montaj Servisi
 • Konya Bosch Klima Bakım Servisi
 • Konya Bosch Klima Arıza Onarım Servisi
 • Konya Bosch Kombi Servisi
 • Konya Bosch Kombi Arıza Servisi
 • Konya Bosch Kombi Bakım Servisi
 • Konya Bosch Kombi Petek Servisi
 • Konya Bosch Buzdolabı Servisi

 

Konya Bosch Beyaz Eşya Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Bosch Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Bosch Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz.

 


Sign In

<