+90 332 325 25 50

KONYA GRUNDİG BEYAZ EŞYA SERVİSİ


KONYA GRUNDİG BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA GRUNDİG BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA GRUNDİG BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Konya Grundig Servisi olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz taleplerinizle birebir ilgilenmektedir. 7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün profesyonel hizmet alabileceğiniz uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Konya Grundig Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Grundig Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Grundig Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz. Konya Grundig Teknik Servis Hizmetleri Konya Grundig Servisi Kurumsal Bir Firmadır.

Konya Grundig Servisi Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Konya Grundig Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecekte de müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.

NEDEN KONYA GRUNDİG SERVİS TERCİH ETMELİYİZ ?
Günlük yaşamımızın her alanında Konya Grundig Beyaz eşyaları kullanmaktayız. Konya Grundig Çamaşır Makinesi, Konya Grundig Bulaşık Makinesi, Konya Grundig Buzdolabı, Konya Grundig Fırın, Konya Grundig Klima, Konya Grundig Kombi Konya Grundig Ankastre Seti gibi beyaz eşyalarında, elektronik cihaz olması sebebiyle bir zaman sonra arızalar yaşayabilirsiniz yaşadığınız problemlerde en doğru Konya Grundig Servisi bulmanız yararınıza olacaktır.

Konya Grundig Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti konusunda işimizi dürüstlükle yapıyoruz. Konya Grundig Beyaz Eşya Servisi alanında en başarılı firmalardan birisiyiz. Yaşadığınız arıza problemlerini kesinlikle sorun yaşamadan en kısa sürede tamir ediyoruz.

Arıza onarımları ve orijinal parça değişimlerinin yanı sıra Servis ve bakım hizmeti, garantili, güvenilir, Günün her saatinde servis imkanı sunmaktayız.

KONYA GRUNDİG HIZLI ve KALİTELİ SERVİS DESTEĞİ
Konya Grundig Servisi'mize Başvuran Konya Grundig Kullanıcılarımıza Konya Grundig ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 14 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli Konya Grundig ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir.

KONYA GRUNDİG SERVİSİ & YENİLİKÇİLİK
Konya Grundig Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

GÜVENİRLİLİK & KONYA GRUNDİG SERVİSİ
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak Konya Grundig Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.

KONYA GRUNDİG SERVİS HİZMETLERİ
Evinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kombi gibi ürünler bozulduğunda tek yapmanız gereken bizi arayarak müşteri hizmetleri personellerimize arıza kaydı bırakmak. Oluşturduğunuz arıza kaydı sahada bulunan teknik ekibimize yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaştırılmaktadır. Teknisyenlerimiz sizi gün için arayarak sizin müsaitlik durumunuza göre randevu saatini belirler. Teknik ekibimiz tarafından randevu saatinizden 1 saat önce tekrar hatırlatma yapılır. Evinize gelen teknik ekibimiz hijyene son derece önem vermekte olup son derece temiz ve titiz çalışmaktadır. Ürününüzde ki sorun aynı gün içerisinde giderildikten sonra takılan yedek parçalara 1 YIL SERVİS GARANTİSİ verilere hizmetiniz sonlandırılır.

Konya Grundig Servisi olarak çalışan aileler için hafta sonu nöbetçi servis ekibimiz bulunmaktadır.

KONYA GRUNDİG BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİMİZ

 • Konya Grundig Beyaz Eşya Servisi
 • Konya Grundig Buzdolabı Servisi
 • Konya Grundig Çamaşır Makinesi Servisi
 • Konya Grundig Bulaşık Makinesi Servisi
 • Konya Grundig Kurutma Makinesi Servisi
 • Konya Grundig Ocak & Fırın Servisi
 • Konya Grundig Ankastre Servisi
 • Konya Grundig Klima Servisi
 • Konya Grundig Klima Montaj Servisi
 • Konya Grundig Klima De-Montaj Servisi
 • Konya Grundig Klima Bakım Servisi
 • Konya Grundig Klima Arıza Onarım Servisi
 • Konya Grundig Kombi Servisi
 • Konya Grundig Kombi Arıza Servisi
 • Konya Grundig Kombi Bakım Servisi
 • Konya Grundig Kombi Petek Servisi
 • Konya Grundig Buzdolabı Servisi

 

Konya Grundig Beyaz Eşya Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Grundig Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Grundig Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz.

 


Sign In

<