+90 332 325 25 50

KONYA BEKO BEYAZ EŞYA SERVİSİ


KONYA BEKO BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA BEKO BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA BEKO BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Konya Beko Servisi olarak güler yüzlü̈ müşteri temsilcilerimiz taleplerinizle birebir ilgilenmektedir. 7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün profesyonel hizmet alabileceğiniz uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Konya Beko Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Beko Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Beko Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz. Konya Beko Teknik Servis Hizmetleri Konya Beko Servisi Kurumsal Bir Firmadır.

Konya Beko Servisi Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Konya Beko Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecekte de müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.

NEDEN KONYA BEKO SERVİS TERCİH ETMELİYİZ ?
Günlük yaşamımızın her alanında Konya Beko Beyaz eşyaları kullanmaktayız. Konya Beko Çamaşır Makinesi, Konya Beko Bulaşık Makinesi, Konya Beko Buzdolabı, Konya Beko Fırın, Konya Beko Klima, Konya Beko Kombi Konya Beko Ankastre Seti gibi beyaz eşyalarında, elektronik cihaz olması sebebiyle bir zaman sonra arızalar yaşayabilirsiniz yaşadığınız problemlerde en doğru Konya Beko Servisi bulmanız yararınıza olacaktır.

Konya Beko Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti konusunda işimizi dürüstlükle yapıyoruz. Konya Beko Beyaz Eşya Servisi alanında en başarılı firmalardan birisiyiz. Yaşadığınız arıza problemlerini kesinlikle sorun yaşamadan en kısa sürede tamir ediyoruz.

Arıza onarımları ve orijinal parça değişimlerinin yanı sıra Servis ve bakım hizmeti, garantili, güvenilir, Günün her saatinde servis imkanı sunmaktayız.

KONYA BEKO HIZLI ve KALİTELİ SERVİS DESTEĞİ
Konya Beko Servisi'mize Başvuran Konya Beko Kullanıcılarımıza Konya Beko ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 14 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli Konya Beko ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir.

KONYA BEKO SERVİSİ & YENİLİKÇİLİK
Konya Beko Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

GÜVENİRLİLİK & KONYA BEKO SERVİSİ
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak Konya Beko Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.

KONYA BEKO SERVİS HİZMETLERİ
Evinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kombi gibi ürünler bozulduğunda tek yapmanız gereken bizi arayarak müşteri hizmetleri personellerimize arıza kaydı bırakmak. Oluşturduğunuz arıza kaydı sahada bulunan teknik ekibimize yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaştırılmaktadır. Teknisyenlerimiz sizi gün için arayarak sizin müsaitlik durumunuza göre randevu saatini belirler. Teknik ekibimiz tarafından randevu saatinizden 1 saat önce tekrar hatırlatma yapılır. Evinize gelen teknik ekibimiz hijyene son derece önem vermekte olup son derece temiz ve titiz çalışmaktadır. Ürününüzde ki sorun aynı gün içerisinde giderildikten sonra takılan yedek parçalara 1 YIL SERVİS GARANTİSİ verilere hizmetiniz sonlandırılır.

Konya Beko Servisi olarak çalışan aileler için hafta sonu nöbetçi servis ekibimiz bulunmaktadır.

KONYA BEKO BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİMİZ

 • Konya Beko Beyaz Eşya Servisi
 • Konya Beko Buzdolabı Servisi
 • Konya Beko Çamaşır Makinesi Servisi
 • Konya Beko Bulaşık Makinesi Servisi
 • Konya Beko Kurutma Makinesi Servisi
 • Konya Beko Ocak & Fırın Servisi
 • Konya Beko Ankastre Servisi
 • Konya Beko Klima Servisi
 • Konya Beko Klima Montaj Servisi
 • Konya Beko Klima De-Montaj Servisi
 • Konya Beko Klima Bakım Servisi
 • Konya Beko Klima Arıza Onarım Servisi
 • Konya Beko Kombi Servisi
 • Konya Beko Kombi Arıza Servisi
 • Konya Beko Kombi Bakım Servisi
 • Konya Beko Kombi Petek Servisi
 • Konya Beko Buzdolabı Servisi

 

Konya Beko Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Beko Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Beko Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz.

 


Sign In

<