+90 332 325 25 50

KONYA ARÇELİK BEYAZ EŞYA SERVİSİ


KONYA ARÇELİK BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA ARÇELİK BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA ARÇELİK BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Arçelik Servisi olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz taleplerinizle birebir ilgilenmektedir. 7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün profesyonel hizmet alabileceğiniz uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Arçelik Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Arçelik Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Arçelik Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz. Arçelik Teknik Servis Hizmetleri Arçelik Servisi Kurumsal Bir Firmadır.

Arçelik Servisi Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Arçelik Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecekte de müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.

NEDEN KONYA ARÇELİK SERVİS TERCİH ETMELİYİZ?
Günlük yaşamımızın her alanında Arçelik Beyaz eşyaları kullanmaktayız. Arçelik Çamaşır Makinesi, Arçelik Bulaşık Makinesi, Arçelik Buzdolabı, Arçelik Fırın, Arçelik Klima, Arçelik Kombi Arçelik Ankastre Seti gibi beyaz eşyalarında, elektronik cihaz olması sebebiyle bir zaman sonra arızalar yaşayabilirsiniz yaşadığınız problemlerde en doğru Arçelik Servisi bulmanız yararınıza olacaktır.

Arçelik Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti konusunda işimizi dürüstlükle yapıyoruz. Arçelik Beyaz Eşya Servisi alanında en başarılı firmalardan birisiyiz. Yaşadığınız arıza problemlerini kesinlikle sorun yaşamadan en kısa sürede tamir ediyoruz.

Arıza onarımları ve orijinal parça değişimlerinin yanı sıra Servis ve bakım hizmeti, garantili, güvenilir, Günün her saatinde servis imkanı sunmaktayız.

KONYA ARÇELİK HIZLI ve KALİTELİ SERVİS DESTEĞİ
Arçelik Servisi'mize Başvuran Arçelik Kullanıcılarımıza Arçelik ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 14 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli Arçelik ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü̈ anında bulabilmesi gerekir.

KONYA ARÇELİK SERVİSİ & YENİLİKÇİLİK
Arçelik Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz.

GÜVENİRLİLİK & KONYA ARÇELİK SERVİSİ
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü, güvenilir ve güler yüzlü olmak Arçelik Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.

KONYA ARÇELİK SERVİS HİZMETLERİ
Evinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kombi gibi ürünler bozulduğunda tek yapmanız gereken bizi arayarak müşteri hizmetleri personellerimize arıza kaydı bırakmak. Oluşturduğunuz arıza kaydı sahada bulunan teknik ekibimize yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaştırılmaktadır. Teknisyenlerimiz sizi gün için arayarak sizin müsaitlik durumunuza göre randevu saatini belirler. Teknik ekibimiz tarafından randevu saatinizden 1 saat önce tekrar hatırlatma yapılır. Evinize gelen teknik ekibimiz hijyene son derece önem vermekte olup son derece temiz ve titiz çalışmaktadır. Ürününüzde ki sorun aynı gün içerisinde giderildikten sonra takılan yedek parçalara 1 YIL SERVİS GARANTİSİ verilere hizmetiniz sonlandırılır.

Arçelik Servisi olarak çalışan aileler için hafta sonu nöbetçi servis ekibimiz bulunmaktadır.

KONYA ARÇELİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

 • Arçelik Beyaz Eşya Servisi
 • Arçelik Buzdolabı Servisi
 • Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
 • Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
 • Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
 • Arçelik Ocak & Fırın Servisi
 • Arçelik Ankastre Servisi
 • Arçelik Klima Servisi
 • Arçelik Klima Montaj Servisi
 • Arçelik Klima De-Montaj Servisi
 • Arçelik Klima Bakım Servisi
 • Arçelik Klima Arıza Onarım Servisi
 • Arçelik Kombi Servisi
 • Arçelik Kombi Arıza Servisi
 • Arçelik Kombi Bakım Servisi
 • Arçelik Kombi Petek Servisi
 • Arçelik Buzdolabı Servisi

  Arçelik Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Arçelik Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Arçelik Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz.

 

 


Sign In

<