+90 332 325 25 50

KONYA ARİSTON BEYAZ EŞYA SERVİSİ


KONYA ARİSTON BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA ARİSTON BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA ARİSTON BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Konya Ariston Servisi olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz taleplerinizle birebir ilgilenmektedir. 7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün profesyonel hizmet alabileceğiniz uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Konya Ariston Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Ariston Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Ariston Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz. Konya Ariston Teknik Servis Hizmetleri Konya Ariston Servisi Kurumsal Bir Firmadır.

Konya Ariston Servisi Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Konya Ariston Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecekte de müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.

NEDEN KONYA ARİSTON SERVİS TERCİH ETMELİYİZ ?
Günlük yaşamımızın her alanında Konya Ariston Beyaz eşyaları kullanmaktayız. Konya Ariston Çamaşır Makinesi, Konya Ariston Bulaşık Makinesi, Konya Ariston Buzdolabı, Konya Ariston Fırın, Konya Ariston Klima, Konya Ariston Kombi Konya Ariston Ankastre Seti gibi beyaz eşyalarında, elektronik cihaz olması sebebiyle bir zaman sonra arızalar yaşayabilirsiniz yaşadığınız problemlerde en doğru Konya Ariston Servisi bulmanız yararınıza olacaktır.

Konya Ariston Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti konusunda işimizi dürüstlükle yapıyoruz. Konya Ariston Beyaz Eşya Servisi alanında en başarılı firmalardan birisiyiz. Yaşadığınız arıza problemlerini kesinlikle sorun yaşamadan en kısa sürede tamir ediyoruz.

Arıza onarımları ve orijinal parça değişimlerinin yanı sıra Servis ve bakım hizmeti, garantili, güvenilir, Günün her saatinde servis imkanı sunmaktayız.

KONYA ARİSTON HIZLI ve KALİTELİ SERVİS DESTEĞİ
Konya Ariston Servisi'mize Başvuran Konya Ariston Kullanıcılarımıza Konya Ariston ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 14 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli Konya Ariston ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir.

KONYA ARİSTON SERVİSİ & YENİLİKÇİLİK
Konya Ariston Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

GÜVENİRLİLİK & KONYA ARİSTON SERVİSİ
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak Konya Ariston Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.

KONYA ARİSTON SERVİS HİZMETLERİ
Evinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kombi gibi ürünler bozulduğunda tek yapmanız gereken bizi arayarak müşteri hizmetleri personellerimize arıza kaydı bırakmak. Oluşturduğunuz arıza kaydı sahada bulunan teknik ekibimize yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaştırılmaktadır. Teknisyenlerimiz sizi gün için arayarak sizin müsaitlik durumunuza göre randevu saatini belirler. Teknik ekibimiz tarafından randevu saatinizden 1 saat önce tekrar hatırlatma yapılır. Evinize gelen teknik ekibimiz hijyene son derece önem vermekte olup son derece temiz ve titiz çalışmaktadır. Ürününüzde ki sorun aynı gün içerisinde giderildikten sonra takılan yedek parçalara 1 YIL SERVİS GARANTİSİ verilere hizmetiniz sonlandırılır.

Konya Ariston Servisi olarak çalışan aileler için hafta sonu nöbetçi servis ekibimiz bulunmaktadır.

KONYA ARİSTON BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİMİZ

 • Konya Ariston Beyaz Eşya Servisi
 • Konya Ariston Buzdolabı Servisi
 • Konya Ariston Çamaşır Makinesi Servisi
 • Konya Ariston Bulaşık Makinesi Servisi
 • Konya Ariston Kurutma Makinesi Servisi
 • Konya Ariston Ocak & Fırın Servisi
 • Konya Ariston Ankastre Servisi
 • Konya Ariston Klima Servisi
 • Konya Ariston Klima Montaj Servisi
 • Konya Ariston Klima De-Montaj Servisi
 • Konya Ariston Klima Bakım Servisi
 • Konya Ariston Klima Arıza Onarım Servisi
 • Konya Ariston Kombi Servisi
 • Konya Ariston Kombi Arıza Servisi
 • Konya Ariston Kombi Bakım Servisi
 • Konya Ariston Kombi Petek Servisi
 • Konya Ariston Buzdolabı Servisi

 

Konya Ariston Beyaz Eşya Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Ariston Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Ariston Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz.

 


Sign In

<