+90 332 325 25 50

KONYA ELECTROLUX BEYAZ EŞYA SERVİSİ


KONYA ELECTROLUX BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA ELECTROLUX BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA ELECTROLUX BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Konya Electrolux Servisi olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz taleplerinizle birebir ilgilenmektedir. 7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün profesyonel hizmet alabileceğiniz uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Konya Electrolux Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Electrolux Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Electrolux Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz. Konya Electrolux Teknik Servis Hizmetleri Konya Electrolux Servisi Kurumsal Bir Firmadır.

Konya Electrolux Servisi Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Konya Electrolux Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecekte de müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.

NEDEN KONYA ELECTROLUX SERVİS TERCİH ETMELİYİZ ?
Günlük yaşamımızın her alanında Konya Electrolux Beyaz eşyaları kullanmaktayız. Konya Electrolux Çamaşır Makinesi, Konya Electrolux Bulaşık Makinesi, Konya Electrolux Buzdolabı, Konya Electrolux Fırın, Konya Electrolux Klima, Konya Electrolux Kombi Konya Electrolux Ankastre Seti gibi beyaz eşyalarında, elektronik cihaz olması sebebiyle bir zaman sonra arızalar yaşayabilirsiniz yaşadığınız problemlerde en doğru Konya Electrolux Servisi bulmanız yararınıza olacaktır.

Konya Electrolux Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti konusunda işimizi dürüstlükle yapıyoruz. Konya Electrolux Beyaz Eşya Servisi alanında en başarılı firmalardan birisiyiz. Yaşadığınız arıza problemlerini kesinlikle sorun yaşamadan en kısa sürede tamir ediyoruz.

Arıza onarımları ve orijinal parça değişimlerinin yanı sıra Servis ve bakım hizmeti, garantili, güvenilir, Günün her saatinde servis imkanı sunmaktayız.

KONYA ELECTROLUX HIZLI ve KALİTELİ SERVİS DESTEĞİ
Konya Electrolux Servisi'mize Başvuran Konya Electrolux Kullanıcılarımıza Konya Electrolux ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 14 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli Konya Electrolux ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir.

KONYA ELECTROLUX SERVİSİ & YENİLİKÇİLİK
Konya Electrolux Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

GÜVENİRLİLİK & KONYA ELECTROLUX SERVİSİ
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak Konya Electrolux Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.

KONYA ELECTROLUX SERVİS HİZMETLERİ
Evinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kombi gibi ürünler bozulduğunda tek yapmanız gereken bizi arayarak müşteri hizmetleri personellerimize arıza kaydı bırakmak. Oluşturduğunuz arıza kaydı sahada bulunan teknik ekibimize yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaştırılmaktadır. Teknisyenlerimiz sizi gün için arayarak sizin müsaitlik durumunuza göre randevu saatini belirler. Teknik ekibimiz tarafından randevu saatinizden 1 saat önce tekrar hatırlatma yapılır. Evinize gelen teknik ekibimiz hijyene son derece önem vermekte olup son derece temiz ve titiz çalışmaktadır. Ürününüzde ki sorun aynı gün içerisinde giderildikten sonra takılan yedek parçalara 1 YIL SERVİS GARANTİSİ verilere hizmetiniz sonlandırılır.

Konya Electrolux Servisi olarak çalışan aileler için hafta sonu nöbetçi servis ekibimiz bulunmaktadır.

KONYA ELECTROLUX BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİMİZ

 • Konya Electrolux Beyaz Eşya Servisi
 • Konya Electrolux Buzdolabı Servisi
 • Konya Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi
 • Konya Electrolux Bulaşık Makinesi Servisi
 • Konya Electrolux Kurutma Makinesi Servisi
 • Konya Electrolux Ocak & Fırın Servisi
 • Konya Electrolux Ankastre Servisi
 • Konya Electrolux Klima Servisi
 • Konya Electrolux Klima Montaj Servisi
 • Konya Electrolux Klima De-Montaj Servisi
 • Konya Electrolux Klima Bakım Servisi
 • Konya Electrolux Klima Arıza Onarım Servisi
 • Konya Electrolux Kombi Servisi
 • Konya Electrolux Kombi Arıza Servisi
 • Konya Electrolux Kombi Bakım Servisi
 • Konya Electrolux Kombi Petek Servisi
 • Konya Electrolux Buzdolabı Servisi

 

Konya Electrolux Beyaz Eşya Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Electrolux Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Electrolux Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz.

 


Sign In

<