+90 332 325 25 50

KONYA HOTPOİNT BEYAZ EŞYA SERVİSİ


KONYA HOTPOİNT BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA HOTPOİNT BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA HOTPOİNT BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Konya Hotpoint Servisi olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz taleplerinizle birebir ilgilenmektedir. 7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün profesyonel hizmet alabileceğiniz uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Konya Hotpoint Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Hotpoint Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Hotpoint Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz. Konya Hotpoint Teknik Servis Hizmetleri Konya Hotpoint Servisi Kurumsal Bir Firmadır.

Konya Hotpoint Servisi Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Konya Hotpoint Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecekte de müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.

NEDEN KONYA HOTPOİNT SERVİS TERCİH ETMELİYİZ ?
Günlük yaşamımızın her alanında Konya Hotpoint Beyaz eşyaları kullanmaktayız. Konya Hotpoint Çamaşır Makinesi, Konya Hotpoint Bulaşık Makinesi, Konya Hotpoint Buzdolabı, Konya Hotpoint Fırın, Konya Hotpoint Klima, Konya Hotpoint Kombi Konya Hotpoint Ankastre Seti gibi beyaz eşyalarında, elektronik cihaz olması sebebiyle bir zaman sonra arızalar yaşayabilirsiniz yaşadığınız problemlerde en doğru Konya Hotpoint Servisi bulmanız yararınıza olacaktır.

Konya Hotpoint Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti konusunda işimizi dürüstlükle yapıyoruz. Konya Hotpoint Beyaz Eşya Servisi alanında en başarılı firmalardan birisiyiz. Yaşadığınız arıza problemlerini kesinlikle sorun yaşamadan en kısa sürede tamir ediyoruz.

Arıza onarımları ve orijinal parça değişimlerinin yanı sıra Servis ve bakım hizmeti, garantili, güvenilir, Günün her saatinde servis imkanı sunmaktayız.

KONYA HOTPOİNT HIZLI ve KALİTELİ SERVİS DESTEĞİ
Konya Hotpoint Servisi'mize Başvuran Konya Hotpoint Kullanıcılarımıza Konya Hotpoint ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 14 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli Konya Hotpoint ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir.

KONYA HOTPOİNT SERVİSİ & YENİLİKÇİLİK
Konya Hotpoint Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

GÜVENİRLİLİK & KONYA HOTPOİNT SERVİSİ
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak Konya Hotpoint Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.

KONYA HOTPOİNT SERVİS HİZMETLERİ
Evinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kombi gibi ürünler bozulduğunda tek yapmanız gereken bizi arayarak müşteri hizmetleri personellerimize arıza kaydı bırakmak. Oluşturduğunuz arıza kaydı sahada bulunan teknik ekibimize yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaştırılmaktadır. Teknisyenlerimiz sizi gün için arayarak sizin müsaitlik durumunuza göre randevu saatini belirler. Teknik ekibimiz tarafından randevu saatinizden 1 saat önce tekrar hatırlatma yapılır. Evinize gelen teknik ekibimiz hijyene son derece önem vermekte olup son derece temiz ve titiz çalışmaktadır. Ürününüzde ki sorun aynı gün içerisinde giderildikten sonra takılan yedek parçalara 1 YIL SERVİS GARANTİSİ verilere hizmetiniz sonlandırılır.

Konya Hotpoint Servisi olarak çalışan aileler için hafta sonu nöbetçi servis ekibimiz bulunmaktadır.

KONYA HOTPOİNT BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİMİZ

 • Konya Hotpoint Beyaz Eşya Servisi
 • Konya Hotpoint Buzdolabı Servisi
 • Konya Hotpoint Çamaşır Makinesi Servisi
 • Konya Hotpoint Bulaşık Makinesi Servisi
 • Konya Hotpoint Kurutma Makinesi Servisi
 • Konya Hotpoint Ocak & Fırın Servisi
 • Konya Hotpoint Ankastre Servisi
 • Konya Hotpoint Klima Servisi
 • Konya Hotpoint Klima Montaj Servisi
 • Konya Hotpoint Klima De-Montaj Servisi
 • Konya Hotpoint Klima Bakım Servisi
 • Konya Hotpoint Klima Arıza Onarım Servisi
 • Konya Hotpoint Kombi Servisi
 • Konya Hotpoint Kombi Arıza Servisi
 • Konya Hotpoint Kombi Bakım Servisi
 • Konya Hotpoint Kombi Petek Servisi
 • Konya Hotpoint Buzdolabı Servisi

 

Konya Hotpoint Beyaz Eşya Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Hotpoint Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Hotpoint Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz.

 


Sign In

<