+90 332 325 25 50

KONYA İNDESİT BEYAZ EŞYA SERVİSİ


KONYA İNDESİT BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA İNDESİT BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA İNDESİT BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Konya İndesit Servisi olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz taleplerinizle birebir ilgilenmektedir. 7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün profesyonel hizmet alabileceğiniz uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Konya İndesit Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya İndesit Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya İndesit Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz. Konya İndesit Teknik Servis Hizmetleri Konya İndesit Servisi Kurumsal Bir Firmadır.

Konya İndesit Servisi Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Konya İndesit Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecekte de müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.

NEDEN KONYA İNDESİT SERVİS TERCİH ETMELİYİZ ?
Günlük yaşamımızın her alanında Konya İndesit Beyaz eşyaları kullanmaktayız. Konya İndesit Çamaşır Makinesi, Konya İndesit Bulaşık Makinesi, Konya İndesit Buzdolabı, Konya İndesit Fırın, Konya İndesit Klima, Konya İndesit Kombi Konya İndesit Ankastre Seti gibi beyaz eşyalarında, elektronik cihaz olması sebebiyle bir zaman sonra arızalar yaşayabilirsiniz yaşadığınız problemlerde en doğru Konya İndesit Servisi bulmanız yararınıza olacaktır.

Konya İndesit Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti konusunda işimizi dürüstlükle yapıyoruz. Konya İndesit Beyaz Eşya Servisi alanında en başarılı firmalardan birisiyiz. Yaşadığınız arıza problemlerini kesinlikle sorun yaşamadan en kısa sürede tamir ediyoruz.

Arıza onarımları ve orijinal parça değişimlerinin yanı sıra Servis ve bakım hizmeti, garantili, güvenilir, Günün her saatinde servis imkanı sunmaktayız.

KONYA İNDESİT HIZLI ve KALİTELİ SERVİS DESTEĞİ
Konya İndesit Servisi'mize Başvuran Konya İndesit Kullanıcılarımıza Konya İndesit ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 14 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli Konya İndesit ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir.

KONYA İNDESİT SERVİSİ & YENİLİKÇİLİK
Konya İndesit Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

GÜVENİRLİLİK & KONYA İNDESİT SERVİSİ
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak Konya İndesit Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.

KONYA İNDESİT SERVİS HİZMETLERİ
Evinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kombi gibi ürünler bozulduğunda tek yapmanız gereken bizi arayarak müşteri hizmetleri personellerimize arıza kaydı bırakmak. Oluşturduğunuz arıza kaydı sahada bulunan teknik ekibimize yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaştırılmaktadır. Teknisyenlerimiz sizi gün için arayarak sizin müsaitlik durumunuza göre randevu saatini belirler. Teknik ekibimiz tarafından randevu saatinizden 1 saat önce tekrar hatırlatma yapılır. Evinize gelen teknik ekibimiz hijyene son derece önem vermekte olup son derece temiz ve titiz çalışmaktadır. Ürününüzde ki sorun aynı gün içerisinde giderildikten sonra takılan yedek parçalara 1 YIL SERVİS GARANTİSİ verilere hizmetiniz sonlandırılır.

Konya İndesit Servisi olarak çalışan aileler için hafta sonu nöbetçi servis ekibimiz bulunmaktadır.

KONYA İNDESİT BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİMİZ

 • Konya İndesit Beyaz Eşya Servisi
 • Konya İndesit Buzdolabı Servisi
 • Konya İndesit Çamaşır Makinesi Servisi
 • Konya İndesit Bulaşık Makinesi Servisi
 • Konya İndesit Kurutma Makinesi Servisi
 • Konya İndesit Ocak & Fırın Servisi
 • Konya İndesit Ankastre Servisi
 • Konya İndesit Klima Servisi
 • Konya İndesit Klima Montaj Servisi
 • Konya İndesit Klima De-Montaj Servisi
 • Konya İndesit Klima Bakım Servisi
 • Konya İndesit Klima Arıza Onarım Servisi
 • Konya İndesit Kombi Servisi
 • Konya İndesit Kombi Arıza Servisi
 • Konya İndesit Kombi Bakım Servisi
 • Konya İndesit Kombi Petek Servisi
 • Konya İndesit Buzdolabı Servisi

 

Konya İndesit Beyaz Eşya Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya İndesit Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya İndesit Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz.

 


Sign In

<