+90 332 325 25 50

KONYA LG BEYAZ EŞYA SERVİSİ


KONYA LG BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA LG BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA LG BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Konya Lg Servisi olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz taleplerinizle birebir ilgilenmektedir. 7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün profesyonel hizmet alabileceğiniz uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Konya Lg Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Lg Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Lg Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz. Konya Lg Teknik Servis Hizmetleri Konya Lg Servisi Kurumsal Bir Firmadır.

Konya Lg Servisi Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Konya Lg Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecekte de müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.

NEDEN KONYA LG SERVİS TERCİH ETMELİYİZ ?
Günlük yaşamımızın her alanında Konya Lg Beyaz eşyaları kullanmaktayız. Konya Lg Çamaşır Makinesi, Konya Lg Bulaşık Makinesi, Konya Lg Buzdolabı, Konya Lg Fırın, Konya Lg Klima, Konya Lg Kombi Konya Lg Ankastre Seti gibi beyaz eşyalarında, elektronik cihaz olması sebebiyle bir zaman sonra arızalar yaşayabilirsiniz yaşadığınız problemlerde en doğru Konya Lg Servisi bulmanız yararınıza olacaktır.

Konya Lg Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti konusunda işimizi dürüstlükle yapıyoruz. Konya Lg Beyaz Eşya Servisi alanında en başarılı firmalardan birisiyiz. Yaşadığınız arıza problemlerini kesinlikle sorun yaşamadan en kısa sürede tamir ediyoruz.

Arıza onarımları ve orijinal parça değişimlerinin yanı sıra Servis ve bakım hizmeti, garantili, güvenilir, Günün her saatinde servis imkanı sunmaktayız.

KONYA LG HIZLI ve KALİTELİ SERVİS DESTEĞİ
Konya Lg Servisi'mize Başvuran Konya Lg Kullanıcılarımıza Konya Lg ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 14 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli Konya Lg ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir.

KONYA LG SERVİSİ & YENİLİKÇİLİK
Konya Lg Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

GÜVENİRLİLİK & KONYA LG SERVİSİ
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak Konya Lg Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.

KONYA LG SERVİS HİZMETLERİ
Evinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kombi gibi ürünler bozulduğunda tek yapmanız gereken bizi arayarak müşteri hizmetleri personellerimize arıza kaydı bırakmak. Oluşturduğunuz arıza kaydı sahada bulunan teknik ekibimize yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaştırılmaktadır. Teknisyenlerimiz sizi gün için arayarak sizin müsaitlik durumunuza göre randevu saatini belirler. Teknik ekibimiz tarafından randevu saatinizden 1 saat önce tekrar hatırlatma yapılır. Evinize gelen teknik ekibimiz hijyene son derece önem vermekte olup son derece temiz ve titiz çalışmaktadır. Ürününüzde ki sorun aynı gün içerisinde giderildikten sonra takılan yedek parçalara 1 YIL SERVİS GARANTİSİ verilere hizmetiniz sonlandırılır.

Konya Lg Servisi olarak çalışan aileler için hafta sonu nöbetçi servis ekibimiz bulunmaktadır.

KONYA LG BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİMİZ

 • Konya Lg Beyaz Eşya Servisi
 • Konya Lg Buzdolabı Servisi
 • Konya Lg Çamaşır Makinesi Servisi
 • Konya Lg Bulaşık Makinesi Servisi
 • Konya Lg Kurutma Makinesi Servisi
 • Konya Lg Ocak & Fırın Servisi
 • Konya Lg Ankastre Servisi
 • Konya Lg Klima Servisi
 • Konya Lg Klima Montaj Servisi
 • Konya Lg Klima De-Montaj Servisi
 • Konya Lg Klima Bakım Servisi
 • Konya Lg Klima Arıza Onarım Servisi
 • Konya Lg Kombi Servisi
 • Konya Lg Kombi Arıza Servisi
 • Konya Lg Kombi Bakım Servisi
 • Konya Lg Kombi Petek Servisi
 • Konya Lg Buzdolabı Servisi

 

Konya Lg Beyaz Eşya Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Lg Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Lg Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz.

 


Sign In

<