+90 332 325 25 50

KONYA PROFİLO BEYAZ EŞYA SERVİSİ


KONYA PROFİLO BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA PROFİLO BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA PROFİLO BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Konya Profilo Servisi olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz taleplerinizle birebir ilgilenmektedir. 7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün profesyonel hizmet alabileceğiniz uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Konya Profilo Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Profilo Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Profilo Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz. Konya Profilo Teknik Servis Hizmetleri Konya Profilo Servisi Kurumsal Bir Firmadır.

Konya Profilo Servisi Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Konya Profilo Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecekte de müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.

NEDEN KONYA PROFİLO SERVİS TERCİH ETMELİYİZ ?
Günlük yaşamımızın her alanında Konya Profilo Beyaz eşyaları kullanmaktayız. Konya Profilo Çamaşır Makinesi, Konya Profilo Bulaşık Makinesi, Konya Profilo Buzdolabı, Konya Profilo Fırın, Konya Profilo Klima, Konya Profilo Kombi Konya Profilo Ankastre Seti gibi beyaz eşyalarında, elektronik cihaz olması sebebiyle bir zaman sonra arızalar yaşayabilirsiniz yaşadığınız problemlerde en doğru Konya Profilo Servisi bulmanız yararınıza olacaktır.

Konya Profilo Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti konusunda işimizi dürüstlükle yapıyoruz. Konya Profilo Beyaz Eşya Servisi alanında en başarılı firmalardan birisiyiz. Yaşadığınız arıza problemlerini kesinlikle sorun yaşamadan en kısa sürede tamir ediyoruz.

Arıza onarımları ve orijinal parça değişimlerinin yanı sıra Servis ve bakım hizmeti, garantili, güvenilir, Günün her saatinde servis imkanı sunmaktayız.

KONYA PROFİLO HIZLI ve KALİTELİ SERVİS DESTEĞİ
Konya Profilo Servisi'mize Başvuran Konya Profilo Kullanıcılarımıza Konya Profilo ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 14 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli Konya Profilo ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir.

KONYA PROFİLO SERVİSİ & YENİLİKÇİLİK
Konya Profilo Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

GÜVENİRLİLİK & KONYA PROFİLO SERVİSİ
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak Konya Profilo Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.

KONYA PROFİLO SERVİS HİZMETLERİ
Evinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kombi gibi ürünler bozulduğunda tek yapmanız gereken bizi arayarak müşteri hizmetleri personellerimize arıza kaydı bırakmak. Oluşturduğunuz arıza kaydı sahada bulunan teknik ekibimize yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaştırılmaktadır. Teknisyenlerimiz sizi gün için arayarak sizin müsaitlik durumunuza göre randevu saatini belirler. Teknik ekibimiz tarafından randevu saatinizden 1 saat önce tekrar hatırlatma yapılır. Evinize gelen teknik ekibimiz hijyene son derece önem vermekte olup son derece temiz ve titiz çalışmaktadır. Ürününüzde ki sorun aynı gün içerisinde giderildikten sonra takılan yedek parçalara 1 YIL SERVİS GARANTİSİ verilere hizmetiniz sonlandırılır.

Konya Profilo Servisi olarak çalışan aileler için hafta sonu nöbetçi servis ekibimiz bulunmaktadır.

KONYA PROFİLO BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİMİZ

 • Konya Profilo Beyaz Eşya Servisi
 • Konya Profilo Buzdolabı Servisi
 • Konya Profilo Çamaşır Makinesi Servisi
 • Konya Profilo Bulaşık Makinesi Servisi
 • Konya Profilo Kurutma Makinesi Servisi
 • Konya Profilo Ocak & Fırın Servisi
 • Konya Profilo Ankastre Servisi
 • Konya Profilo Klima Servisi
 • Konya Profilo Klima Montaj Servisi
 • Konya Profilo Klima De-Montaj Servisi
 • Konya Profilo Klima Bakım Servisi
 • Konya Profilo Klima Arıza Onarım Servisi
 • Konya Profilo Kombi Servisi
 • Konya Profilo Kombi Arıza Servisi
 • Konya Profilo Kombi Bakım Servisi
 • Konya Profilo Kombi Petek Servisi
 • Konya Profilo Buzdolabı Servisi

 

Konya Profilo Beyaz Eşya Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Profilo Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Profilo Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz.

 


Sign In

<