+90 332 325 25 50

KONYA REGAL BUZDOLABI SERVİSİ


KONYA REGAL BUZDOLABI SERVİSİ

KONYA REGAL BUZDOLABI SERVİSİ

KONYA REGAL BUZDOLABI SERVİSİ
Konya Regal Buzdolabı Servisi olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz taleplerinizle birebir ilgilenmektedir. 7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün profesyonel hizmet alabileceğiniz uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Konya Regal Buzdolabı Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Regal Buzdolabı Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Regal Buzdolabı Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz. Konya Regal Buzdolabı Teknik Servis Hizmetleri Konya Regal Buzdolabı Servisi Kurumsal Bir Firmadır.

Konya Regal Buzdolabı Servisi Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Konya Regal Buzdolabı Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecekte de müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.

NEDEN KONYA REGAL BUZDOLABI SERVİS TERCİH ETMELİYİZ ?
Günlük yaşamımızın her alanında Konya Regal Buzdolabı Beyaz eşyaları kullanmaktayız. Konya Regal Buzdolabı Seti gibi beyaz eşyalarında, elektronik cihaz olması sebebiyle bir zaman sonra arızalar yaşayabilirsiniz yaşadığınız problemlerde en doğru Konya Regal Buzdolabı Servisi bulmanız yararınıza olacaktır.

Konya Regal Buzdolabı Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti konusunda işimizi dürüstlükle yapıyoruz. Konya Regal Buzdolabı Beyaz Eşya Servisi alanında en başarılı firmalardan birisiyiz. Yaşadığınız arıza problemlerini kesinlikle sorun yaşamadan en kısa sürede tamir ediyoruz.

Arıza onarımları ve orijinal parça değişimlerinin yanı sıra Servis ve bakım hizmeti, garantili, güvenilir, Günün her saatinde servis imkanı sunmaktayız.

KONYA REGAL BUZDOLABI HIZLI ve KALİTELİ SERVİS DESTEĞİ
Konya Regal Buzdolabı Servisi'mize Başvuran Konya Regal Buzdolabı Kullanıcılarımıza Konya Regal Buzdolabı ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 14 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli Konya Regal Buzdolabı ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir.

KONYA REGAL BUZDOLABI SERVİSİ & YENİLİKÇİLİK
Konya Regal Buzdolabı Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

GÜVENİRLİLİK & KONYA REGAL BUZDOLABI SERVİSİ
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak Konya Regal Buzdolabı Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.

KONYA REGAL BUZDOLABI SERVİS HİZMETLERİ
Evinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kombi gibi ürünler bozulduğunda tek yapmanız gereken bizi arayarak müşteri hizmetleri personellerimize arıza kaydı bırakmak. Oluşturduğunuz arıza kaydı sahada bulunan teknik ekibimize yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaştırılmaktadır. Teknisyenlerimiz sizi gün için arayarak sizin müsaitlik durumunuza göre randevu saatini belirler. Teknik ekibimiz tarafından randevu saatinizden 1 saat önce tekrar hatırlatma yapılır. Evinize gelen teknik ekibimiz hijyene son derece önem vermekte olup son derece temiz ve titiz çalışmaktadır. Ürününüzde ki sorun aynı gün içerisinde giderildikten sonra takılan yedek parçalara 1 YIL SERVİS GARANTİSİ verilere hizmetiniz sonlandırılır.

Konya Regal Buzdolabı Servisi olarak çalışan aileler için hafta sonu nöbetçi servis ekibimiz bulunmaktadır.

KONYA REGAL BUZDOLABI BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİMİZ

 • Konya Beyaz Eşya Servisi
 • Konya Buzdolabı Servisi
 • Konya Çamaşır Makinesi Servisi
 • Konya Bulaşık Makinesi Servisi
 • Konya Kurutma Makinesi Servisi
 • Konya Ocak & Fırın Servisi
 • Konya Ankastre Servisi
 • Konya Klima Servisi
 • Konya Klima Montaj Servisi
 • Konya Klima De-Montaj Servisi
 • Konya Klima Bakım Servisi
 • Konya Klima Arıza Onarım Servisi
 • Konya Kombi Servisi
 • Konya Kombi Arıza Servisi
 • Konya Kombi Bakım Servisi
 • Konya Kombi Petek Servisi
 • Buzdolabı Servisi

 

Konya Regal Buzdolabı Servisi Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Regal Buzdolabı Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Regal Buzdolabı Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz.

 


Sign In

<