+90 332 325 25 50

KONYA SAMSUNG BEYAZ EŞYA SERVİSİ


KONYA SAMSUNG BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA SAMSUNG BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA SAMSUNG BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Konya Samsung Servisi olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz taleplerinizle birebir ilgilenmektedir. 7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün profesyonel hizmet alabileceğiniz uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Konya Samsung Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Samsung Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Samsung Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz. Konya Samsung Teknik Servis Hizmetleri Konya Samsung Servisi Kurumsal Bir Firmadır.

Konya Samsung Servisi Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Konya Samsung Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecekte de müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.

NEDEN KONYA SAMSUNG SERVİS TERCİH ETMELİYİZ ?
Günlük yaşamımızın her alanında Konya Samsung Beyaz eşyaları kullanmaktayız. Konya Samsung Çamaşır Makinesi, Konya Samsung Bulaşık Makinesi, Konya Samsung Buzdolabı, Konya Samsung Fırın, Konya Samsung Klima, Konya Samsung Kombi Konya Samsung Ankastre Seti gibi beyaz eşyalarında, elektronik cihaz olması sebebiyle bir zaman sonra arızalar yaşayabilirsiniz yaşadığınız problemlerde en doğru Konya Samsung Servisi bulmanız yararınıza olacaktır.

Konya Samsung Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti konusunda işimizi dürüstlükle yapıyoruz. Konya Samsung Beyaz Eşya Servisi alanında en başarılı firmalardan birisiyiz. Yaşadığınız arıza problemlerini kesinlikle sorun yaşamadan en kısa sürede tamir ediyoruz.

Arıza onarımları ve orijinal parça değişimlerinin yanı sıra Servis ve bakım hizmeti, garantili, güvenilir, Günün her saatinde servis imkanı sunmaktayız.

KONYA SAMSUNG HIZLI ve KALİTELİ SERVİS DESTEĞİ
Konya Samsung Servisi'mize Başvuran Konya Samsung Kullanıcılarımıza Konya Samsung ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 14 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli Konya Samsung ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir.

KONYA SAMSUNG SERVİSİ & YENİLİKÇİLİK
Konya Samsung Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

GÜVENİRLİLİK & KONYA SAMSUNG SERVİSİ
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak Konya Samsung Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.

KONYA SAMSUNG SERVİS HİZMETLERİ
Evinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kombi gibi ürünler bozulduğunda tek yapmanız gereken bizi arayarak müşteri hizmetleri personellerimize arıza kaydı bırakmak. Oluşturduğunuz arıza kaydı sahada bulunan teknik ekibimize yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaştırılmaktadır. Teknisyenlerimiz sizi gün için arayarak sizin müsaitlik durumunuza göre randevu saatini belirler. Teknik ekibimiz tarafından randevu saatinizden 1 saat önce tekrar hatırlatma yapılır. Evinize gelen teknik ekibimiz hijyene son derece önem vermekte olup son derece temiz ve titiz çalışmaktadır. Ürününüzde ki sorun aynı gün içerisinde giderildikten sonra takılan yedek parçalara 1 YIL SERVİS GARANTİSİ verilere hizmetiniz sonlandırılır.

Konya Samsung Servisi olarak çalışan aileler için hafta sonu nöbetçi servis ekibimiz bulunmaktadır.

KONYA SAMSUNG BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİMİZ

 • Konya Samsung Beyaz Eşya Servisi
 • Konya Samsung Buzdolabı Servisi
 • Konya Samsung Çamaşır Makinesi Servisi
 • Konya Samsung Bulaşık Makinesi Servisi
 • Konya Samsung Kurutma Makinesi Servisi
 • Konya Samsung Ocak & Fırın Servisi
 • Konya Samsung Ankastre Servisi
 • Konya Samsung Klima Servisi
 • Konya Samsung Klima Montaj Servisi
 • Konya Samsung Klima De-Montaj Servisi
 • Konya Samsung Klima Bakım Servisi
 • Konya Samsung Klima Arıza Onarım Servisi
 • Konya Samsung Kombi Servisi
 • Konya Samsung Kombi Arıza Servisi
 • Konya Samsung Kombi Bakım Servisi
 • Konya Samsung Kombi Petek Servisi
 • Konya Samsung Buzdolabı Servisi

 

Konya Samsung Beyaz Eşya Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Samsung Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Samsung Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz.

 


Sign In

<