+90 332 325 25 50

KONYA SEG BEYAZ EŞYA SERVİSİ


KONYA SEG BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA SEG BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA SEG BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Konya Seg Servisi olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz taleplerinizle birebir ilgilenmektedir. 7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün profesyonel hizmet alabileceğiniz uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Konya Seg Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Seg Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Seg Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz. Konya Seg Teknik Servis Hizmetleri Konya Seg Servisi Kurumsal Bir Firmadır.

Konya Seg Servisi Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Konya Seg Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecekte de müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.

NEDEN KONYA SEG SERVİS TERCİH ETMELİYİZ ?
Günlük yaşamımızın her alanında Konya Seg Beyaz eşyaları kullanmaktayız. Konya Seg Çamaşır Makinesi, Konya Seg Bulaşık Makinesi, Konya Seg Buzdolabı, Konya Seg Fırın, Konya Seg Klima, Konya Seg Kombi Konya Seg Ankastre Seti gibi beyaz eşyalarında, elektronik cihaz olması sebebiyle bir zaman sonra arızalar yaşayabilirsiniz yaşadığınız problemlerde en doğru Konya Seg Servisi bulmanız yararınıza olacaktır.

Konya Seg Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti konusunda işimizi dürüstlükle yapıyoruz. Konya Seg Beyaz Eşya Servisi alanında en başarılı firmalardan birisiyiz. Yaşadığınız arıza problemlerini kesinlikle sorun yaşamadan en kısa sürede tamir ediyoruz.

Arıza onarımları ve orijinal parça değişimlerinin yanı sıra Servis ve bakım hizmeti, garantili, güvenilir, Günün her saatinde servis imkanı sunmaktayız.

KONYA SEG HIZLI ve KALİTELİ SERVİS DESTEĞİ
Konya Seg Servisi'mize Başvuran Konya Seg Kullanıcılarımıza Konya Seg ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 14 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli Konya Seg ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir.

KONYA SEG SERVİSİ & YENİLİKÇİLİK
Konya Seg Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

GÜVENİRLİLİK & KONYA SEG SERVİSİ
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak Konya Seg Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.

KONYA SEG SERVİS HİZMETLERİ
Evinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kombi gibi ürünler bozulduğunda tek yapmanız gereken bizi arayarak müşteri hizmetleri personellerimize arıza kaydı bırakmak. Oluşturduğunuz arıza kaydı sahada bulunan teknik ekibimize yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaştırılmaktadır. Teknisyenlerimiz sizi gün için arayarak sizin müsaitlik durumunuza göre randevu saatini belirler. Teknik ekibimiz tarafından randevu saatinizden 1 saat önce tekrar hatırlatma yapılır. Evinize gelen teknik ekibimiz hijyene son derece önem vermekte olup son derece temiz ve titiz çalışmaktadır. Ürününüzde ki sorun aynı gün içerisinde giderildikten sonra takılan yedek parçalara 1 YIL SERVİS GARANTİSİ verilere hizmetiniz sonlandırılır.

Konya Seg Servisi olarak çalışan aileler için hafta sonu nöbetçi servis ekibimiz bulunmaktadır.

KONYA SEG BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİMİZ

 • Konya Seg Beyaz Eşya Servisi
 • Konya Seg Buzdolabı Servisi
 • Konya Seg Çamaşır Makinesi Servisi
 • Konya Seg Bulaşık Makinesi Servisi
 • Konya Seg Kurutma Makinesi Servisi
 • Konya Seg Ocak & Fırın Servisi
 • Konya Seg Ankastre Servisi
 • Konya Seg Klima Servisi
 • Konya Seg Klima Montaj Servisi
 • Konya Seg Klima De-Montaj Servisi
 • Konya Seg Klima Bakım Servisi
 • Konya Seg Klima Arıza Onarım Servisi
 • Konya Seg Kombi Servisi
 • Konya Seg Kombi Arıza Servisi
 • Konya Seg Kombi Bakım Servisi
 • Konya Seg Kombi Petek Servisi
 • Konya Seg Buzdolabı Servisi

 

Konya Seg Beyaz Eşya Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Seg Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Seg Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz.

 


Sign In

<