+90 332 325 25 50

KONYA SİEMENS BEYAZ EŞYA SERVİSİ


KONYA SİEMENS BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA SİEMENS BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA SİEMENS BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Konya Siemens Servisi olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz taleplerinizle birebir ilgilenmektedir. 7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün profesyonel hizmet alabileceğiniz uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Konya Siemens Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Siemens Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Siemens Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz. Konya Siemens Teknik Servis Hizmetleri Konya Siemens Servisi Kurumsal Bir Firmadır.

Konya Siemens Servisi Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Konya Siemens Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecekte de müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.

NEDEN KONYA SİEMENS SERVİS TERCİH ETMELİYİZ ?
Günlük yaşamımızın her alanında Konya Siemens Beyaz eşyaları kullanmaktayız. Konya Siemens Çamaşır Makinesi, Konya Siemens Bulaşık Makinesi, Konya Siemens Buzdolabı, Konya Siemens Fırın, Konya Siemens Klima, Konya Siemens Kombi Konya Siemens Ankastre Seti gibi beyaz eşyalarında, elektronik cihaz olması sebebiyle bir zaman sonra arızalar yaşayabilirsiniz yaşadığınız problemlerde en doğru Konya Siemens Servisi bulmanız yararınıza olacaktır.

Konya Siemens Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti konusunda işimizi dürüstlükle yapıyoruz. Konya Siemens Beyaz Eşya Servisi alanında en başarılı firmalardan birisiyiz. Yaşadığınız arıza problemlerini kesinlikle sorun yaşamadan en kısa sürede tamir ediyoruz.

Arıza onarımları ve orijinal parça değişimlerinin yanı sıra Servis ve bakım hizmeti, garantili, güvenilir, Günün her saatinde servis imkanı sunmaktayız.

KONYA SİEMENS HIZLI ve KALİTELİ SERVİS DESTEĞİ
Konya Siemens Servisi'mize Başvuran Konya Siemens Kullanıcılarımıza Konya Siemens ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 14 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli Konya Siemens ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir.

KONYA SİEMENS SERVİSİ & YENİLİKÇİLİK
Konya Siemens Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

GÜVENİRLİLİK & KONYA SİEMENS SERVİSİ
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak Konya Siemens Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.

KONYA SİEMENS SERVİS HİZMETLERİ
Evinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kombi gibi ürünler bozulduğunda tek yapmanız gereken bizi arayarak müşteri hizmetleri personellerimize arıza kaydı bırakmak. Oluşturduğunuz arıza kaydı sahada bulunan teknik ekibimize yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaştırılmaktadır. Teknisyenlerimiz sizi gün için arayarak sizin müsaitlik durumunuza göre randevu saatini belirler. Teknik ekibimiz tarafından randevu saatinizden 1 saat önce tekrar hatırlatma yapılır. Evinize gelen teknik ekibimiz hijyene son derece önem vermekte olup son derece temiz ve titiz çalışmaktadır. Ürününüzde ki sorun aynı gün içerisinde giderildikten sonra takılan yedek parçalara 1 YIL SERVİS GARANTİSİ verilere hizmetiniz sonlandırılır.

Konya Siemens Servisi olarak çalışan aileler için hafta sonu nöbetçi servis ekibimiz bulunmaktadır.

KONYA SİEMENS BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİMİZ

 • Konya Siemens Beyaz Eşya Servisi
 • Konya Siemens Buzdolabı Servisi
 • Konya Siemens Çamaşır Makinesi Servisi
 • Konya Siemens Bulaşık Makinesi Servisi
 • Konya Siemens Kurutma Makinesi Servisi
 • Konya Siemens Ocak & Fırın Servisi
 • Konya Siemens Ankastre Servisi
 • Konya Siemens Klima Servisi
 • Konya Siemens Klima Montaj Servisi
 • Konya Siemens Klima De-Montaj Servisi
 • Konya Siemens Klima Bakım Servisi
 • Konya Siemens Klima Arıza Onarım Servisi
 • Konya Siemens Kombi Servisi
 • Konya Siemens Kombi Arıza Servisi
 • Konya Siemens Kombi Bakım Servisi
 • Konya Siemens Kombi Petek Servisi
 • Konya Siemens Buzdolabı Servisi

 

Konya Siemens Beyaz Eşya Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Siemens Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Siemens Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz.

 


Sign In

<