+90 332 325 25 50

KONYA UĞUR BEYAZ EŞYA SERVİSİ


KONYA UĞUR BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA UĞUR BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA UĞUR BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Konya Uğur Servisi olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz taleplerinizle birebir ilgilenmektedir. 7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün profesyonel hizmet alabileceğiniz uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Konya Uğur Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Uğur Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Uğur Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz. Konya Uğur Teknik Servis Hizmetleri Konya Uğur Servisi Kurumsal Bir Firmadır.

Konya Uğur Servisi Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Konya Uğur Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecekte de müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.

NEDEN KONYA UĞUR SERVİS TERCİH ETMELİYİZ ?
Günlük yaşamımızın her alanında Konya Uğur Beyaz eşyaları kullanmaktayız. Konya Uğur Çamaşır Makinesi, Konya Uğur Bulaşık Makinesi, Konya Uğur Buzdolabı, Konya Uğur Fırın, Konya Uğur Klima, Konya Uğur Kombi Konya Uğur Ankastre Seti gibi beyaz eşyalarında, elektronik cihaz olması sebebiyle bir zaman sonra arızalar yaşayabilirsiniz yaşadığınız problemlerde en doğru Konya Uğur Servisi bulmanız yararınıza olacaktır.

Konya Uğur Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti konusunda işimizi dürüstlükle yapıyoruz. Konya Uğur Beyaz Eşya Servisi alanında en başarılı firmalardan birisiyiz. Yaşadığınız arıza problemlerini kesinlikle sorun yaşamadan en kısa sürede tamir ediyoruz.

Arıza onarımları ve orijinal parça değişimlerinin yanı sıra Servis ve bakım hizmeti, garantili, güvenilir, Günün her saatinde servis imkanı sunmaktayız.

KONYA UĞUR HIZLI ve KALİTELİ SERVİS DESTEĞİ
Konya Uğur Servisi'mize Başvuran Konya Uğur Kullanıcılarımıza Konya Uğur ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 14 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli Konya Uğur ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir.

KONYA UĞUR SERVİSİ & YENİLİKÇİLİK
Konya Uğur Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

GÜVENİRLİLİK & KONYA UĞUR SERVİSİ
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak Konya Uğur Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.

KONYA UĞUR SERVİS HİZMETLERİ
Evinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kombi gibi ürünler bozulduğunda tek yapmanız gereken bizi arayarak müşteri hizmetleri personellerimize arıza kaydı bırakmak. Oluşturduğunuz arıza kaydı sahada bulunan teknik ekibimize yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaştırılmaktadır. Teknisyenlerimiz sizi gün için arayarak sizin müsaitlik durumunuza göre randevu saatini belirler. Teknik ekibimiz tarafından randevu saatinizden 1 saat önce tekrar hatırlatma yapılır. Evinize gelen teknik ekibimiz hijyene son derece önem vermekte olup son derece temiz ve titiz çalışmaktadır. Ürününüzde ki sorun aynı gün içerisinde giderildikten sonra takılan yedek parçalara 1 YIL SERVİS GARANTİSİ verilere hizmetiniz sonlandırılır.

Konya Uğur Servisi olarak çalışan aileler için hafta sonu nöbetçi servis ekibimiz bulunmaktadır.

KONYA UĞUR BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİMİZ

 • Konya Uğur Beyaz Eşya Servisi
 • Konya Uğur Buzdolabı Servisi
 • Konya Uğur Çamaşır Makinesi Servisi
 • Konya Uğur Bulaşık Makinesi Servisi
 • Konya Uğur Kurutma Makinesi Servisi
 • Konya Uğur Ocak & Fırın Servisi
 • Konya Uğur Ankastre Servisi
 • Konya Uğur Klima Servisi
 • Konya Uğur Klima Montaj Servisi
 • Konya Uğur Klima De-Montaj Servisi
 • Konya Uğur Klima Bakım Servisi
 • Konya Uğur Klima Arıza Onarım Servisi
 • Konya Uğur Kombi Servisi
 • Konya Uğur Kombi Arıza Servisi
 • Konya Uğur Kombi Bakım Servisi
 • Konya Uğur Kombi Petek Servisi
 • Konya Uğur Buzdolabı Servisi

 

Konya Uğur Beyaz Eşya Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Uğur Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Uğur Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz.

 


Sign In

<