+90 332 325 25 50

KONYA VESTEL BEYAZ EŞYA SERVİSİ


KONYA VESTEL BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA VESTEL BEYAZ EŞYA SERVİSİ

KONYA VESTEL BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Konya Vestel Servisi olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz taleplerinizle birebir ilgilenmektedir. 7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün profesyonel hizmet alabileceğiniz uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Konya Vestel Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Vestel Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Vestel Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz. Konya Vestel Teknik Servis Hizmetleri Konya Vestel Servisi Kurumsal Bir Firmadır.

Konya Vestel Servisi Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Konya Vestel Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecekte de müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.

NEDEN KONYA VESTEL SERVİS TERCİH ETMELİYİZ ?
Günlük yaşamımızın her alanında Konya Vestel Beyaz eşyaları kullanmaktayız. Konya Vestel Çamaşır Makinesi, Konya Vestel Bulaşık Makinesi, Konya Vestel Buzdolabı, Konya Vestel Fırın, Konya Vestel Klima, Konya Vestel Kombi Konya Vestel Ankastre Seti gibi beyaz eşyalarında, elektronik cihaz olması sebebiyle bir zaman sonra arızalar yaşayabilirsiniz yaşadığınız problemlerde en doğru Konya Vestel Servisi bulmanız yararınıza olacaktır.

Konya Vestel Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti konusunda işimizi dürüstlükle yapıyoruz. Konya Vestel Beyaz Eşya Servisi alanında en başarılı firmalardan birisiyiz. Yaşadığınız arıza problemlerini kesinlikle sorun yaşamadan en kısa sürede tamir ediyoruz.

Arıza onarımları ve orijinal parça değişimlerinin yanı sıra Servis ve bakım hizmeti, garantili, güvenilir, Günün her saatinde servis imkanı sunmaktayız.

KONYA VESTEL HIZLI ve KALİTELİ SERVİS DESTEĞİ
Konya Vestel Servisi'mize Başvuran Konya Vestel Kullanıcılarımıza Konya Vestel ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 14 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli Konya Vestel ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir.

KONYA VESTEL SERVİSİ & YENİLİKÇİLİK
Konya Vestel Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

GÜVENİRLİLİK & KONYA VESTEL SERVİSİ
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak Konya Vestel Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.

KONYA VESTEL SERVİS HİZMETLERİ
Evinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kombi gibi ürünler bozulduğunda tek yapmanız gereken bizi arayarak müşteri hizmetleri personellerimize arıza kaydı bırakmak. Oluşturduğunuz arıza kaydı sahada bulunan teknik ekibimize yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaştırılmaktadır. Teknisyenlerimiz sizi gün için arayarak sizin müsaitlik durumunuza göre randevu saatini belirler. Teknik ekibimiz tarafından randevu saatinizden 1 saat önce tekrar hatırlatma yapılır. Evinize gelen teknik ekibimiz hijyene son derece önem vermekte olup son derece temiz ve titiz çalışmaktadır. Ürününüzde ki sorun aynı gün içerisinde giderildikten sonra takılan yedek parçalara 1 YIL SERVİS GARANTİSİ verilere hizmetiniz sonlandırılır.

Konya Vestel Servisi olarak çalışan aileler için hafta sonu nöbetçi servis ekibimiz bulunmaktadır.

KONYA VESTEL BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİMİZ

 • Konya Vestel Beyaz Eşya Servisi
 • Konya Vestel Buzdolabı Servisi
 • Konya Vestel Çamaşır Makinesi Servisi
 • Konya Vestel Bulaşık Makinesi Servisi
 • Konya Vestel Kurutma Makinesi Servisi
 • Konya Vestel Ocak & Fırın Servisi
 • Konya Vestel Ankastre Servisi
 • Konya Vestel Klima Servisi
 • Konya Vestel Klima Montaj Servisi
 • Konya Vestel Klima De-Montaj Servisi
 • Konya Vestel Klima Bakım Servisi
 • Konya Vestel Klima Arıza Onarım Servisi
 • Konya Vestel Kombi Servisi
 • Konya Vestel Kombi Arıza Servisi
 • Konya Vestel Kombi Bakım Servisi
 • Konya Vestel Kombi Petek Servisi
 • Konya Vestel Buzdolabı Servisi

 

Konya Vestel Beyaz Eşya Servis Hizmeti için 0532-135-00-35 numaralı telefon ile Konya Vestel Teknik Servisi'mize arıza kaydı oluşturabilir ve Aynı Gün Konya Vestel Yetkili Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz.

 


Sign In

<